Please enable JS

E-Ticaret Yazılımları

Kullanıcı Dostu

Günümüzde e-ticaret yazılımları bir hayli var, fakat yılların tecrübesiyle oluşturulmuş, kullanıcı dostu sistemler nadir sayıda..

Standartların Dışında

Her kullanıcı, kullanacağı sistemin kendi istekleri doğrultusunda kolaylaştırılması taraftarıdır diye düşündük yazılımımızı elastik hale getirdik.

Ön Yüz Özelleştirmeleri

Her defasında bize danışmak istemediğinizi anladık ve sistemlerimizi, ön yüze müdahale edebilir hale getirdik.

Her Yerde E-Ticaret

Bir mobil uygulama ile cep telefonunuzdan dahi elektronik mağazanızı yönetebilir düzende yaptık.

Bırakın Sistem Takip Etsin

Siz her şeyi ABF E-Ticaret Yazılımları'na teslim edin, o sizin yerinize stok takibinizi, fatura gönderiminizi, bilgilendirmeleri yapsın.

E-Ticaret Yazılımları

Son tüketiciye satış yapılabilmesini sağlayan e-iş modelidir. Son günlerde popülaritesini hızla arttırmaktadır ve e-ticaret olarak adlandırılmaktadır. Bu e-iş modeli, satış bedeli müşteriden çevrimiçi tahsilata dayalı olan bir sistem olduğundan banka ve güvenlik boyutları ön plandadır. 

E-ticaret alışverişleri ülkemizde ve dünyada her geçen gün pazar payını büyütmektedir. Bu sebeple bilindik tüm markalar e-ticarete geçiş yapmış ya da yapmaktadır. Personel, kira ve benzeri birçok gideri kısıtlamak için tercih edilen bu modelle firmalar hem dijital dünyadaki varlığını hem de markalaşma süreçlerini hızlandırmaktadır. 

E-Ticaret sadece yazılım altyapısından oluşmamaktadır. Kurumun tedarikten teslimata uzanan süreçlerinin, uçtan uca değişimin sağlanabilmesinde ABF Bilişim gerekli know-how’a sahiptir. Gerekli tüm danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra güçlü altyapısı ile sizi dijital ortamlardaki satış girişiminizde başarılı kılacak detayları sunar.

Abone Bülteni