Please enable JS

Sorumluluklarımız

Sorumluluklarımız

Sorumluluklarımız

Tüm partnerlerinin dijital ortamdaki görünümünü; özgün, modern, teknolojik ve kreatif şekilde imza attığı web projelerine yansıtmak ve sunmaktır.

ABF Bilişim’in öncelikli sorumluluğu; tüm partnerlerinin dijital ortamdaki görünümünü; özgün, modern, teknolojik ve kreatif bir şekilde imza attığı web projelerine yansıtmak, çevrimiçi mecralarda en doğru şekilde vitrin etmektir.

ABF Bilişim web tasarım ajansı, beğeni ve başarı odaklı çalışır. Tasarımın referansını bilir, partnerlerini müşteriden ziyade referansları olarak görür ve her projenin diğerlerine kapı açacağına inanarak işlerine özen gösterir.

Başarı odağında, Türkiye’nin internet ve bilişim teknolojileri alanındaki ilerleyişine katkıda bulunmak da vardır.

ABF Bilişim, bünyesinde geliştirilen içerik yönetim sistemleri (CMS) ile tüm projelerinde yılların getirdiği tecrübelerle eksiklikleri tamamlayarak başarılı bir sonuca ulaşmış ve sistemlerini bu CMS üzerinden özelleştirerek müşterilerine sunmaktadır.

Her yeni projede, partnerlerine özelleştirilmiş haliyle sunmakta olduğu içerik yönetim sistemini geliştirmeye sürekli devam etmekte, çıkabilecek hata veya eksikliklere karşı çözüm bulma konusunda know-how sahibi ve yapılan işlere duyduğu sevgiyi kullanarak sorumluluk alır.

Abone Bülteni