Please enable JS

B2B Web Yazılımları

Bayi Otomasyonu

Bayii otomasyonu ile her bayiiniz siparişlerini, kendine tanımlanan iskontolarla tamamlayabilir, stok ve diğer tüm detaylara kendine ait panelden erişebilir.

Saha Satışı

Saha satış ekibi, mobil cihazlardan kolaylıkla sipariş oluşturabilir, ödeme tahsilatı yapabilir. Böylece saha satış ekibinin raporlamaları anlık olarak alınabilir.

Destek Otomasyonu

Müşteri veritabanı ile bağlantılı halde çalışır ve şirketin müşterilerine vereceği hizmet ya da desteğin internet üzerinden yapılabilir hale getirilir.

Yedeklenebilir

Verileriniz, saatlik, günlük, aylık ya da yıllık olarak yedeklenebilir ve oluşabilecek tüm tehlikeleri en hasarsız şekilde atlatılması sağlanır.

Güvenli

Bulutta saklanan veriler ile istenmeyen tüm gözlerin göremeyeceği şekilde %100 güvenli olarak saklanması sağlanır.

B2B Web Yazılımları

Business to Business olarak adlandırılan, yaygın e-iş modellerinden biridir. Genelde B2B yazılıma sahip firmaların, tedarikçi ve bayileriyle olan ilişkilerini elektronik ortamda yürütülmesini sağlamak amacıyla kullanılır. İşletmeler B2B uygulamalarıyla zamandan tasarruf eder, ihtimal dahilindeki hatalardan kurtulur ve personel giderlerini minimalize eder. Birçok alanda kullanılmakta olan bu e-iş modeli yaygın olarak aşağıdaki şekillerde kullanılır; 

  • Bayi Otomasyonu
  • Saha Satış Otomasyonu
  • Destek Otomasyonu

Abone Bülteni