Please enable JS

Kimiz

Kimiz

Kimiz

ABF Bilişim Hizmetleri - 2010 yılından bu yana 360° web yazılımları hizmetleri veren butik bir ajansız.

2010 yılından bu yana 360° web yazılımları hizmetleri veren bir ajansız. İşe başlangıç tarihimizinden bu güne kadar etik değerleri göz önünde bulundurarak, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadede başarıyı hedefledik. Hedeflediğimiz yerlere gelmeyi henüz başaramasakta emin adımlarla yürüdüğümüz bu yolu kendimizce en basit hale getirmeyi, işimize duyduğumuz sevgiden güç alarak sürdürüyoruz.

Bu süreçte mottomuzu benimseyen iş arkadaşları edindik, ailemizi güçlendirdik. Başladığımız her proje bizi motive ediyor ve bir sonraki için sürdürülebilirliğimizi sağlıyor. Sürecimizi iyileştiren en güzel gelişmeler ise başarıyla sonlandırdığımıza inandığımız iş akışının müşterilerimiz tarafından övgü dolu sözlerle, aktif bir referans sağlaması.

Kimdik, Kim Olduk ?

Kimimiz alaylı, kimimiz mektepli. Bu işi yapabilmek, kaba tabirle biraz kırık olmayı gerektiriyordu.. Kırdık bizde.. Alayı da mektebi de bir kenara bırakıp, seviyoruz ne yapalım dedik ve giriştik. Başlangıcımız zorlu oldu, öğrenmemiz gereken çok şey, yürümemiz gereken çok yol vardı. Bu işi başarabileceğimize olan inancımız 2010 yılından beri adeta serüvene dönüştü. Yıllar içinde maskelerimizi çıkartmayı öğrendik örneğin.. Ama birlikten kuvvet doğduğuna inandık. Muhtemelen yılların getireceği bir çok proje ile diğer ticari kuruluşların maskelerini değil gerçek yüzleri görmek isteyen yüzlerce iş ortağımız olacak. Kemik bir kadro ve ticari anlamda sabit bir bakış açısıyla karşılayacağız onları da.. Mesleğimizi sevdiğimizi, bu işi ticari çıkarlardan ziyade sevgi amacıyla yaptığımızı anlayan müstakbel iş ortaklarımızı yani..

Her Proje Yeni Bir Motivasyon Kaynağı

Bunu anlatması güç fakat biz bu işi gerçekten çok seviyoruz.. Geliştirici tarafımız kodlara, tasarım tarafımız görsel sanatlara, iletişim ekibimiz kahve eşliğindeki fikir fırtınalarına aşık.. Yeni bir proje duyduğumuzda, başarısızlık ihtimallerini unutup fikre odaklanmak, gidebileceği en üst noktaları tartışmak daha keyifli geliyor bize.. En alt noktaların tamamını ekarde edebilmek için tüm riskleri minimalize etmek pek tabiki bunun bir parçası. Ama hayallerimiz bize en üst noktayı görebilmeyi öğretti..

Kurumsallaşma Süreci

Hiç bir zaman istemeyeceğimiz nadir durumdur bu.. Biz "Beyefendi" değil "Ağabey"i, "Hanımefendi" değil, "Abla" yı tercih edenlerdeniz.. İster beğenilir ister beğenilmez. Beyefendi olarak gördüğümüz sürece projemiz diyemeyiz hiç bir işe.. Kurumsallaşmak aklımızın bir ucundan geçmedi hiç, geçmeyecekte. Keyif almaktan çıkıp ticarileşen bir yapı olmak istemiyoruz.

Hedeflerimiz

Hayallerimizle sınırlı hedeflerimiz var.. 2030 yılında olmak istediğimiz yere bir hedef gibi bakmaktan ziyade, hayallerimizi yaşamak istiyoruz. Hayallerimiz ise sevdiğimiz işin en iyisi olabilmek ve bu başarının kurumlarca değil, iş ortaklarımızca takdir ediliyor olması. Bu yüzden şu an zaten hayallerimizi yaşıyoruz, hedeflerimize ulaştık..

Abone Bülteni