Please enable JS

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat
 
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Finasbank, Garanti Bankası bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
 
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; ABF Bilişim Hizmetleri üç iş günü içerisinde hizmet bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz hizmetleri aynı gün teslim etmeye gayret ediyoruz. Tamamlanması zaman alan hizmetler için teslim süresi hizmet detayında belirtildiği gibidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden hizmetler tarafınıza çevrimiçi ortamda teslim edilecektir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
 
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
Lütfen Dikkat !
Hizmette bir aksilik durumunda hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 303 43 73 numaralı fax’a gönderin ve durumu iletisim@abfbilisim.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde hizmeti neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız hizmet ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Abone Bülteni